Pevná linka: +420 379 722 192
Nabídky: +420 605 427 971
Výroba: +420 604 709 846
E-mail: info@mirec.cz
Po-Pá 8:00-12:00 13:00-15:00Právě pracujeme na zjednodušení a zpřehlednění nabídky našich služeb.
V souvislosti s tím i tyto stránky čeká v brzké době kompletní rekonstrukce. Prosím omluvte místy neaktuální informace. Děkujeme za pochopení a Vaší trpělivost :-)

Proč si registrovat doménu u nás a ne přímo u registrátora?

Je sice pravda, že registrace u nás je o něco málo dražší než když by jste si doménu zaregistrovali přímo u některého z registrátorů [»]. Pokud Vám však nejde jen o nejnižší cenu, tak pochopíte proč tomu tak je:

eM - domény

  • K registraci každé domény, stejně jako ke každému zákazníkovi, přistupujeme individuálně. Domény registrujeme ručně a doménové jméno s Vámi nejprve pečlivě vybereme.

    Registrátoři mají ve svých databázích desetitisíce domén a proto pro ně budete svým způsobem anonymním zákazníkem a nebudou (ani nemohou) Vám věnovat zdaleka takovou péči jako my :o)

  • Doménové názvy registrujeme denně, proto doménovou problematiku dokonale známe. Nemusíte tedy ztrácet čas se studiem registračního procesu a nebo se potýkat s formuláři na stránkách registrátora.

  • Nemusíte se o nic starat. Registrátor Vám může ohledně domén zasílat technické informace (např. souhlas s novými pravidly registrací apod.), kterým by jste nemuseli rozumět. Vše co s doménami souvisí vyřídíme za Vás.

  • Expiraci domény (vypršení její platnosti pro dané období) hlídáme za Vás a s dostatečným předstihem (zpravidla dva měsíce) Vám pošleme fakturu na další období.

  • Pokud od nás budete chtít i webové stránky, je vhodné mít u nás i doménu a hosting.

    Na všechny služby, které se stránkami souvisí, Vám pak bude chodit jen jedna faktura od nás a ne od několika dodavatelů. Navíc menší zakázky, jako je aktualizace stránek, fakturujeme většinou jen jednou ročně společně s doménou.